Do wykonania profesjonalnego manicure hybrydowego niezbędna jest odpowiednia baza i top. Skutecznie przedłużą one trwałość wykonanego manicure, zabezpieczą go przed czynnikami zewnętrznymi oraz pomogą w perfekcyjnym wykończeniu każdej stylizacji. Sprawdź bazy i topy do paznokci hybrydowych na Allehybryda.pl i wybierz idealny produkt dla swoich potrzeb.

Bazy do paznokci hybrydowych

Bazy do manicure hybrydowego mają za zadanie przygotować powierzchnię paznokcia do wykonania stylizacji. Zwiększają one przyczepność lakieru, wygładzają płytkę, wyrównując jej ewentualne ubytki, a także chronią ją przed przebarwieniami, które mógłby wywołać lakier o intensywnej pigmentacji. Ze względu na swoją wszechstronność i unikalne właściwości bazy stanowią jeden z podstawowych produktów, których nie może zabraknąć w żadnym manicure hybrydowym.

W sklepie internetowym AlleHybryda dostępny jest szeroki wybór baz do paznokci hybrydowych. Znalazły się wśród nich wysokiej jakości produkty znanych marek, takich jak FOX, NeoNail czy Makear. Znajdziesz wśród nich:

Topy do paznokci hybrydowych

Topy do manicure hybrydowego, inaczej nazywane lakierem nawierzchniowym, odgrywają kluczową rolę w zabezpieczeniu stylizacji i nadaniu jej odpowiedniego wykończenia. Formuła topów hybrydowych czyni je odpornymi na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu manicure wykonany z ich użyciem zachowa doskonały wygląd przez wiele dni. Ponadto topy wydobywają ze stylizacji maksymalny blask, tworząc efekt gładkiej tafli (poza lakierami o wykończeniu matowym).

W przypadku lakierów nawierzchniowych kluczowe jest również ich wykończenie, które znacząco wpływa na wygląd całego manicure. Najbardziej uniwersalne są topy o wykończeniu błyszczącym, których formuła przypomina tradycyjny, bezbarwny lakier. Zabezpieczają one manicure, a jednocześnie nie wpływają na jego ogólny wygląd. Alternatywę dla nich stanowią lakiery nawierzchniowe o wykończeniu matowym oraz topy z brokatowymi drobinkami. Pozwalają one całkowicie zmienić wygląd stylizacji, a także stworzyć unikalne zdobienia.

Sklep internetowy AlleHybryda posiada w swojej ofercie wszechstronne lakiery nawierzchniowe do manicure hybrydowego. Wiele różnych opcji wykończenia i wysoka jakość sprawiają, że z wykorzystaniem topów stworzysz niepowtarzalne hybrydowe stylizacje. Pomogą one również zabezpieczyć manicure, skutecznie przedłużając jego trwałość.