Jeśli dużo pracujesz nad remontami, budową czy nad samym styropianem to niezbędna może się okazać wycinarka do styropianu RemonTech. Te certyfikowane maszyny umożliwią Ci bardzo wysokiej jakości cięcia i pozwolą Ci nadać odpowiedni kształt i rozmiar styropianowi. Dzięki przecinarką do styropianu RemonTech możesz zapomnieć o sypiącym się styropianie, gdyż cienkie ostrza zapewniają porządek przy pracy. Kup przecinarkę RemonTech i zapomnij o stracie materiału.

Nazewnictwo – jak powinno nazywać się przecinarki do styropianu?

Najlepiej już z początku sprostować często mylone nazewnictwo tych urządzeń. Warto wiedzieć, że w różnych sklepach budowlanych przybierają one inne nazwy. Jednak czy jest to nóż, urządzenie, wycinarka, boniarka czy gilotyna do cięcia styropianu, to nie ma to żadnego znaczenia.

Jaki model przecinarki do styropianu RemonTech wybrać?

RemonTech produkuje urządzenia dla specjalistów, które cechuje bezpieczeństwo i bardzo wysoka jakość. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów oraz sprawną obsługę w systemie drzwi do drzwi. Jej produkty wykonane są z wodoodporne sklejki zabezpieczonej potrójną emalią.

Wybór przecinarki powinien  zależeć od tego, jakiego rozmiaru styropian chcemy ciąć oraz jak szczegółowy kształt chcemy mu nadać. Wyróżnić można model – przecinarka do styropianu MDS 32/107, który jest w stanie przeciąż styropian na tak zwane “elki”. Najmniejsze przecinarki RemonTech tną materiał o grubości 22 cm i długości 107, natomiast największe radzą sobie z wymiarami 52×115 lub 32×140. Istotne mogą być jeszcze parametry związane z ułożeniem pionowym bądź poziomym, grubością drutu tnącego lub mocy urządzenia.

Jakie zamienniki oferujemy? 

Jak każde inne urządzenie, wycinarki do styropianu kiedyś potrzebują wymiany części. Najczęściej zmieniać trzeba drut oporowy zwany też drutem tnącym, który odpowiedzialny jest za cięcie styropianu. Różnią się one średnicą oraz długością. Przy zakupie koniecznie zwróć uwagę, do jakiego modelu wycinarki dedykowany jest dany drut. Innym zamiennikiem jest sprężyna naciągowa służąca utrzymaniu drutów oporowych. Dokupić można jeszcze liniał, dzięki któremu będziesz w stanie łatwo wymierzyć odpowiednie wymiary styropianu.