Samochody używane są w dalszym ciągu najczęściej wybieraną opcją przez Polaków. W gruncie rzeczy jest to rozsądna decyzja, jeżeli nie posiadamy wystarczających środków na zakup nowego pojazdu, nie możemy pozwolić sobie na jego leasing. Nawet w przypadku posiadania odpowiednich możliwości finansowych na zakup pojazdy z salonu, często, widząc jak z roku na rok zdecydowanie maleć będzie jego wartość, wybór pada na zakup pojazdu z drugiej ręki.

BEZPIECZNY ZAKUP UŻYWANEGO POJAZDU

Pojazdy używane oczywiście mogą być egzemplarzami w pełni sprawnymi, lecz nie do końca spełniającymi wymagania poprzedniego właściciela. Jednak o takie auta- wystawiane bezpośrednio przez uczciwych właścicieli- na rynku jest bardzo trudno. Najczęściej przeszukując na własną rękę oferty naciągamy się na triki doświadczonych handlowców, którzy dobrze wiedzą, jak ukryć przed potencjalnym klientem mankamenty wozu, nawet tylko na czas sprzedaży. Celem uniknięcia konsekwencji zakupu niesprawdzonego pojazdu warto skorzystać z oferty pojazdów zweryfikowanych przez doświadczonych i przeszkolonych specjalistów- oferty pojazdów używanych z gwarancją Longo.pl.

ZWERYFIKOWANY I SPRAWDZONY POJAZD = BEZPIECZEŃSTWO JAZDY

Każdy pojazd używany z gwarancją oferowany przez Longo.pl przechodzi rygorystyczna testy, wszechstronnie sprawdzana jest jego historia, weryfikowany jest jego przebieg. Wszelkie nieścisłości ujawnione podczas procesu kontroli książki serwisowej, udokumentowanych napraw i przeglądów są wyjaśniane. Aby samochód mógł wejść do oferty Longo.pl i uzyskać gwarancję musi ponadto przejść szczegółowe badanie diagnostyczne. Wszystko po to, by każdy Klient, który zakupi pojazd używany objęty programem gwarancyjnym Longo.pl mógł czuć się pewnie na drodze i nie martwić się o możliwe niedociągnięcia w stanie technicznym zakupionego pojazdu.

W ofercie samochodów używanych z gwarancją Longo.pl można znaleźć większość najpopularniejszych marek i modeli pojazdów. Wśród wyselekcjonowanych pojazdów można bez problemu odnaleźć idealnie dopasowany do nas i naszego budżetu, jednocześnie istnieje możliwość rozłożenia zapłaty na dogodne raty w formie:

  • leasingu pojazdu używanego z gwarancją Longo.pl – jeśli posiasamy środki na zaliczkę- lub
  • pożyczki na zakup samochodu używanego z gwarancją Longo.pl- jeśli chcemy zakupić pojazd bez opłaty wstępnej.

 KORZYŚCI ZAKUPU SPRAWDZONEGO POJAZDU Z GWARANCJĄ LONGO.PL

Zakup pojazdu jest jedną z poważniejszych finansowo decyzji. Czy zatem warto marnować czas i pieniądze na zakup bubla od handlarza i martwić się nagłymi usterkami, które zostały zatajone?

Niewątpliwie nie warto. Zakup pojazdu wyselekcjonowanego i starannie sprawdzonego przez specjalistów, który dodatkowo objęty jest gwarancją Longo.pl na jego użytkowanie jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Kupując używany samochód od firmy profesjonalnie zajmującej się ich weryfikacją i sprzedażą dostajemy- oprócz samego pojazdu w świetnym stanie i świetnej kondycji technicznej- gwarancję, która eliminuje ryzyko związane z zakupem auta używanego.